Aktualności

Od 13 maja zapraszamy na wizyty komercyjne do lekarza diabetologa w naszej Przychodni. Zapisy w Poradni Specjalistycznej, tel. 22 786 01 40
W przychodni wprowadzony został system do pobierania numerków do gabinetu zabiegowego i rejestracji. Prosimy o pobranie numerka zgodnie z instrukcją:
na biletomacie przy gabinecie zabiegowym wybieramy:
REJESTRACJA lub:
ZABIEGOWY, a następnie jedną z trzech możliwości:
- Pobrania  
- Pacjenci z pierwszeństwem (kobiety w ciąży, dzieci do lat trzech, inwalidzi)
- Krzywa cukrowa (podwójne i potrójne pobrania)

UWAGA

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że istnieje możliwość pobrania numerka z biletomatu w wejściu głównym Przychodni, otwartym od godziny 6:00.

Przychodnia jest czynna od godziny 7:30.

 
Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety, dotyczącej oceny jakości usług świadczonych przez naszą Przychodnię. Wyniki pozwolą nam ocenić poziom świadczeń medycznych udzielanych w Przychodni oraz ich poprawę zgodnie z Państwa sugestią. Ankietę znajdą państwo tutaj: www.mspzoz.pl/dzial-dla-pacjenta/ankieta-satysfakcji-pacjenta
SAMODZIELNY GMINNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W BŁONIU
 
realizuje projekt
pt. Wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego dla SGPZOZ w Błoniu i MSPZOZ w Kobyłce obejmującego wprowadzenie Elektronicznej Dokumentacji Medycznej, Elektroniczny Obieg Dokumentów,świadczenie e-usług oraz automatyzację procesów z Partnerami.